Україна, м. Харків, вул. Золочівська, 1

Ласкаво просимо на офіційний сайт компанії ПВТФ "Влад"

Лідер України з виробництва
торговельного обладнання будь-якої складності

НАШІ КЛІЄНТИ

Нашими клієнтами є як найбільші на Україні промислові групи, мережі супермаркетів, аптек, магазинів спорттоварів, брендового одягу та взуття, так і невеликі магазини по всій країні. Величезна кількість сімей по всій країні багато років користуються корпусними меблями, що виготовлені нашими фахівцями.

ГЕОГРАФІЯ ДІЯЛЬНОСТІ

Приватне підприємство “Влад” працює по всій території України.

МЕБЛІ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Виготовлення меблів будь-якої складності для фірм з різними напрямками діяльності.

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Ми даємо 100% гарантію на якість товару, а також термін експлуатації торговельного обладнання.

Про нас

Основні види діяльності ЧПТФ "Влад"

  • Розробка і виготовлення торговельного обладнання для магазинів та меблів для бізнесу всіх товарних груп.
  • Виготовлення вивісок, інтер’єрної та зовнішньої реклами.
  • Розробка і виготовлення корпусних меблів.
  • Виготовлення Експопанелей. Продаж навісного обладнання.
  • Індивідуальне і серійне виробництво на замовлення всіх видів торгових меблів.
  • Послуги з різання й обробки скла, ДСП, МДФ, композиту, пластиків.

Євген

Висловлюю подяку всій команді ПП "Влад" за якісне обслуговування, найкоротші терміни виготовлення і високоякісні матеріали. Замовляв корпусні меблі для кухні, вітальні, спальні та дитячої - дуже задоволений результатом.

Михайло

підприємець
Користуємося послугами даної фірми вже чотири роки. Приємне співвідношення ціна-якість, виготовлення полиць і стелажів в термін, привітний персонал.

Жанна

підприємець
Замовляла корпусні меблі для магазину одягу та взуття - претензій немає. Персонал працює швидко, враховують всі побажання клієнта, виготовлення меблів вчасно, установка відбувається в найкоротші терміни. Окрема подяка директору фірми - буду рекомендувати всім своїм знайомим.
Є питання?

Ви можете зв’язатися з нами будь-яким зручним для вас способом. Ми доступні в робочий час Пн – ПТ 08:00 – 18:00 по телефону або електронній пошті. Ви також можете використовувати форму швидкого контакту нижче. Ми будемо раді відповісти на ваші запитання.

  • Телефон: (057) 373-77-77
  • Телефон: (067) 546-59-45
  • Україна, г. Харьків, ул. Золочівська, 1
  • Часи роботи: Пн-Пт 08.00 - 18.00

Вітаємо Вас на сайті виробника меблів, торгового обладнання, вивісок і реклами.

“Приватна виробничо-торговельна фірма Влад” – Ми виробляємо меблі для магазинів широкого спектра – від стандартних вітрин, прилавків, стелажів до ексклюзивних моделей; займаємося виготовленням вивісок, інтер’єрної та зовнішньої реклами; також виготовляємо меблі для бізнесу в серійному виконанні для підприємств з великою кількістю торгових точок. На ринку торговельних меблів з ДСП компанія працює з 1996 року. Головний офіс і основне виробництво нашої фірми знаходяться у місті Харків. Виробничо-технічний потенціал фірми “Влад” дозволяє виконувати розробку меблів для бізнесу і виготовлення замовлень великого обсягу і високої технологічної складності в найкоротші терміни і з максимальним рівнем якості. Ми гарантуємо тривалий час експлуатації виготовленої нами продукції.

За довгі роки діяльності нашої компанії ми придбали величезний досвід і репутацію надійного, серйозного і відповідального партнера. Ми постійно аналізуємо свою діяльність, а також вивчаємо практичний досвід інших фірм-виробників – наша основна мета самовдосконалюватися. У нашій компанії торгове обладнання для магазину виготовляється висококласними фахівцями, які працюють з меблями для бізнесу на ринку довгий час.

Стиль і якість – два головних пріоритети нашої компанії. Багато наших клієнтів максимально збільшили свої продажі за допомогою торгового обладнання для магазину, яке стало невід’ємною частиною їх інтер’єру, а також дозволило надати товар в найбільш привабливому вигляді.