Про нас

Хто ми є

Лідери у виробництві обладнання для бізнесу

Приватна виробничо-торгова фірма «Влад» — український виробник широкого спектру виставкового і торгового устаткування. На ринку торгового обладнання і торгових меблів компанія працює з 1996 року. Головний офіс і основне виробництво нашої фірми знаходяться в місті Харкові. Виробничо-технічний потенціал фірми «Влад» дозволяє виконувати розробку і виготовлення замовлень великого обсягу і високої технологічної складності в найкоротші терміни і з максимальним рівнем якості. Ми гарантуємо тривалий час експлуатації виготовленої нами продукції.

За довгі роки діяльності нашої компанії ми придбали величезний досвід і репутацію надійного, серйозного і відповідального партнера. Постійний аналіз своєї діяльності, а також вивчення практики інших фірм-виробників — наша основна мета самовдосконалюватися. Розробка і виробництво торгового обладнання здійснюється висококласними фахівцями, які працюють на ринку довгий час.

Стиль і якість — два головних пріоритети нашої компанії. Вироблене нами торгове обладнання для магазинів максимально збільшило продажі нашим клієнтам і стало невід’ємною частиною їх інтер’єру, а також дозволило надати товар в більш привабливому вигляді. Ми виготовляємо прилавки і вітрини, рецепції і стійки, шафи і стелажі, вивіски і лайтбокси, столи і тумби. Для виробництва торгового обладнання ми використовуємо тільки сучасні і якісні матеріали: скло, дзеркало, ДСП, ДВП, алюмінієвий профіль, пластик, метал, МДФ, економпанелі та навісне обладнання.

 

Маслов Роман

Директор